Konarski: Pewnie ze Skrą się jeszcze spotkamy

Skra przegrała u siebie z Jastrzębskim Węglem 0:3. Pomeczowych wypowiedzi udzielili trener i przyjmujący Skry Bełchatów oraz libero i atakujący Jastrzębskiego Węgla.

Z Bełchatowem widocznie gra nam się dobrze. Sprzyja nam aura w Bełchatowie – mówił po meczu uśmiechnięty Jakub Popiwczak.

Mamy swoje problemy i problemy przeciwnika mało nas interesują (…). Cieszę się, że tym meczem udało nam się zmazać plamę po przegranym meczu z Radomiem – zauważył Dawid Konarski

Piotr Orczyk nie krył rozgoryczenia po porażce – Pierwsze dwa sety były na styku (…). Trzeci set wyglądał nieco gorzej.

Bardzo ważne abyśmy byli razem jako drużyna (…). Trzeba wrócić i się odbudować. Wolę żebyśmy przeżyli ten trudny moment teraz, w lutym (…). Cały klub musi być teraz jednością – mówił z powagą trener Skry, Michał Gogol.