Memoriał Gołasia: Zwycięski Trefl!

LOTOS Trefl Gdańsk zwycięża X edycję Memoriału im. Arkadiusza Gołasia.

Trommel skutecznie w ataku 3:1. Udana kontra Lubina – 4:1. Kolejna kontra, tym razem na prawym skrzydle Gromadowski. O czas poprosił Anastasi. Blok siatkarzy z Gdańska – 6:3. Po chwili stawiają potrójny blok 6:4. Gromadowski nie myli się w ataku – 7:4.Mika zablokowany. Na pierwszej przerwie technicznej gdańszczanie tracą cztery punkty. Gromadowski w aut – 8:6. Na środku w fantastycznym ataku Pashytskyy – 9:6. Mika obija blok rywala – 9:7. Grzyb zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki – po 9. Gromadowski obija blok rywala – 10:9. Atak Gawryszewskiego – po 12. As serwisowy Kadziewicza – 15:13. Na drugiej przerwie technicznej ekipa z Lubina prowadzi 16:13. Grzyb ze środka – 16:14. Mika zablokowany – 18:14. Czas dla Trefla. Mika na pojedynczym bloku – 18:16. Czas dla trenera Lubina. Pashytskyy pewnie na środku – 19:16. Mika z prawego skrzydła – 20:18. Z drugiej linii Mika – 20:19. Po chwili zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki i mamy już remis – po 20. Kadziewicz atakuje w siatkę – 20:21. Mika obija blok rywala – 21:23. Podwójny blok gdańszczan  -21:24. Grzyb ze środka kończy seta pierwszego – 22:25.

Borovnjak skutecznie na lewym skrzydle – 1:1. Gromadowski z prawego skrzydła – po 2. Stolc sprytnie na lewym skrzydle – 2:3. Gawryszewski zagrywa siatkę – po 3. Trommel zablokowany – 3:5. Gromadowski atakuje w aut – 3:6. Trommel tym razem nie myli się na lewym skrzydle – 4:6. Na pierwszej przerwie technicznej prowadzenia ekipy z Gdańska – 4:8. Gromadowski pewnie na prawym skrzydle – 5:8. Grzyb w fantastycznym ataku ze środka – 5:9. Trommel atakuje na czystej siatce – 7:9. Ze środka pewnie Pashytskyy  – 8:9. Gromadowski zablokowany – 8:11. Czas dla trenera Trefla. Pashytskyy  zagrywa w siatkę – 9:12. Kadziewicz otrzymuje żółtą i czerwoną kartkę i dodatkowy punkt dla siatkarzy z Gdańska – 11:15. Borovnjak obija blok rywala – 12:15. Gromadowski atakuje na czystej siatce – 13:15. Na drugiej przerwie technicznej prowadzenie Trefla 13:16. Potrójny blok gdańszczan – 14:19. Czas dla trenera Lubina. As serwisowy Stolca – 14:20. I kolejny! – 14:21. Ostatecznie zwyciężają gdańszczanie – 18:25 i w całym meczu jest już 0:2.

Pojedynczy blok Gawryszewskiego – 0:1. Borovnjak pewnie na lewym skrzydle – po 1. Gromadowski na prawym skrzydle – po 2. Ze środka Pashytskyy  – 3:2. Borovnjak  psuje zagrywkę – po 4. Gromadowski pewnie na prawym skrzydle – 5:4. Mika z drugiej linii – po 5.  Grzyb ze środka – 5:7. Gromadowski atakuje z piłki przechodzącej – po 7. Grzyb atakuje i na pierwszej przerwie technicznej 7:8. Kontra Trefla – 7:9. Gawryszewski ze środka – 7:10.  Mika z lewego skrzydła – 8:11. Gawryszewski zablokowany – 10:11. Trommel z drugiej linii – 11:12. Stol zablokowany na lewym skrzydle – po 12.  Pashytskyy  ze środka – po 13. Schulz nie trafia w boisko – 14:14. Na drugiej przerwie technicznej dwa ‘oczka’ przewagi  dla Trefla – 14:16. Mika przedziera się przez blok rywala – 15:17. Mika plasuje w sam środek boiska przeciwnika – 15:18. Ze środka atakuje Gawryszewski – 15:19. Mika atakuje bez bloku – 17:19. Gawryszewski ze środka – 19:21. Mika zagrywa w aut – 20:21. Kontra y Lubina i remis – po 21. W końcówce lepsi siatkarze z Lubina, którzy wygrali 25:22.

Borovnjak z lewego skrzydła – po 2. Trommel obija blok rywala – 5:4. Po przekątnej  Troy – 7:6 As serwisowy Grzyba – po 7. Mika atakuje w aut – 8:7. Romać zagrywa w siatkę – 11:10. Pashytskyy  psuje zagrywkę – 14:12. Ten sam błąd popełnia Stolc – 15:12. Mika obija blok – 15:13.  Trommel skutecznie na prawym skrzydle i mamy drugą przerwę techniczną – 16:13. Ze środka atakuje Michalski – 17:14. Borovnjak atakuje w aut – 17:15. Przy stanie 18:17 o czas poprosił trener Lubina. Romać pewnie na prawym skrzydle – 19:17. Dynamiczny atak Trommela – 21:19. Atak w antenkę i remis – po 21. Trommel zagrywa w aut – po 22. Trommel z drugiej linii – 23:22. Troy przedziera się przez blok rywala – po 23. Romać w aut – 24:25. Zwycięża Trefl i cały mecz 1:3.

Cuprum Lubin – LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (22:25; 18:25; 25:22; 24:26)

Lubin: Trommel, Gromadowski, Kadziewicz, Łomacz, Rusek (l), Borovnjak, Pashytskyy oraz Michalski, Romać

Gdańsk: Grzyb, Mika, Gawryszewski, Stolc, Gacek (l), Falaschi, Troy oraz Czunkiewicz, Schulz, Stępień