PL: Gogol trenerem Skry

Michał Mieszko Gogol nowym szkoleniowcem PGE Skry Bełchatów.
O tym transferze mówiło się od dawna, jednak dopiero teraz klub oficjalnie potwierdził nazwisko szkoleniowca, który zastąpi Roberto Piazzę.
Od dłuższego czasu obserwujemy pracę Michała i uważam, że to jeden z najbardziej perspektywicznych polskich trenerów młodego pokolenia. Jednocześnie ma już sporo doświadczenia, bo od wielu lat pracuje na boiskach Polskiej Ligi Siatkówki, czy to w roli statystyka czy pierwszego trenera. Jest także asystentem trenera Vitala Heynena w reprezentacji Polski i stwierdziliśmy, że poradzi sobie z odpowiedzialnością i presją, jaka spotka go przy prowadzeniu zespołu PGE Skry Bełchatów. Oczekiwania są duże, ale wierzę, że Michał jako dobry, polski trener, jest gotowy do tego wyzwania i na pewno sobie poradzi z tym zadaniem – mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

Objęcie przeze mnie pierwszego zespołu PGE Skry to dla mnie duże wyróżnienie, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, jak duża odpowiedzialność spadnie na moją osobę. Wiem, że czeka mnie, jak i cały sztab dużo pracy do wykonania. Jestem jednak pozytywnie nastawiony. Nie boję się nowych wyzwań, a przede mną już dwunasty sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce i liczę na to, że z tak utytułowanym klubem jak PGE Skra będziemy osiągać dalsze sukcesy – mówi nowy trener bełchatowskiej drużyny.

Inf. prasowa PGE Skra Bełchatów

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply