PL: Gogol trenerem Skry

maciej-michalik-micha-mieszko-gogol-radosaw-kolanek_1561460399_0399

Michał Mieszko Gogol nowym szkoleniowcem PGE Skry Bełchatów.
O tym transferze mówiło się od dawna, jednak dopiero teraz klub oficjalnie potwierdził nazwisko szkoleniowca, który zastąpi Roberto Piazzę.
- Od dłuższego czasu obserwujemy pracę Michała i uważam, że to jeden z najbardziej perspektywicznych polskich trenerów młodego pokolenia. Jednocześnie ma już sporo doświadczenia, bo od wielu lat pracuje na boiskach Polskiej Ligi Siatkówki, czy to w roli statystyka czy pierwszego trenera. Jest także asystentem trenera Vitala Heynena w reprezentacji Polski i stwierdziliśmy, że poradzi sobie z odpowiedzialnością i presją, jaka spotka go przy prowadzeniu zespołu PGE Skry Bełchatów. Oczekiwania są duże, ale wierzę, że Michał jako dobry, polski trener, jest gotowy do tego wyzwania i na pewno sobie poradzi z tym zadaniem – mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

- Objęcie przeze mnie pierwszego zespołu PGE Skry to dla mnie duże wyróżnienie, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, jak duża odpowiedzialność spadnie na moją osobę. Wiem, że czeka mnie, jak i cały sztab dużo pracy do wykonania. Jestem jednak pozytywnie nastawiony. Nie boję się nowych wyzwań, a przede mną już dwunasty sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce i liczę na to, że z tak utytułowanym klubem jak PGE Skra będziemy osiągać dalsze sukcesy – mówi nowy trener bełchatowskiej drużyny.

Inf. prasowa PGE Skra Bełchatów

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply