PL: Katowice bez tie-breaka

W tym meczu faworytem był Jastrzębski Węgiel.  Jarosz i spółka jednak od samego początku postawiła wysoko poprzeczkę. Goście jednak nie potrafili nadążyć za rywalem. Gospodarze mieli dużą szansę skończyć  spotkanie w 3 setach.  Jednak w drugim secie po grze na przewagi lepsi okazali się zawodnicy z Jastrzębia. Pozostałe sety jednak były znacznie lepsze wykonaniu gospodarzy i to dało im zwycięstwo 3:1.

GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:21, 29:31, 25:23, 25:21)

MVP: Rafał Szymura

GKS: Nowakowski (10), Zniszczoł (7), Firlej (4), Jarosz (17), Szymura (10), Kwasowski (14), Watten (libero) oraz Musiał (2), Fijałek, Buchowski (4) i Gregorowicz (libero)
JW: Fromm (1), Konarski (28), Vigrass (5), Kampa (4), Gladyr (6), Fornal (21), Popiwczak (libero) oraz Bucki, Rusek i Depowski (6)