PL: Nowy libero GKS-u

Gregorowicz siatkarzem GieKSy. 25-letni libero dołącza do GKS-u Katowice.

Szymon Gregorowicz pochodzi ze Świebodzina, a swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w pobliskim Międzyrzeczu. Następnie przeniósł się do Warszawy, gdzie reprezentował barwy MOS Wola oraz zadebiutował w rozgrywkach Młodej Ligi w AZS Politechnice Warszawskiej. Po opuszczeniu stolicy trafił do Będzina, gdzie rozegrał kolejny sezon Młodej Ligi będąc wyróżniającym się zawodnikiem na pozycji libero. Przez ostatnie dwa sezony był już zawodnikiem seniorskiej drużyny MKS-u Będzin.

W kolejnym sezonie Szymon Gregorowicz będzie reprezentował barwy GKS-u Katowice. – To bardzo ambitny i pracowity zawodnik, który w naszym klubie będzie mógł podnosić swoje umiejętności i z pewnością pokaże się z jak najlepszej strony. To siatkarz, który wpisuje się w zespół i cieszymy, się, że dołącza do naszego klubu – mówi Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

Przypominamy, że wcześniej kontrakt z GKS-em Katowice podpisali: rozgrywający Jan Firlej, atakujący Wiktor Musiał i Jakub Jarosz oraz przyjmujący Adrian Buchowski. Umowy z klubem przedłużyli Emanuel Kohut i Maciej Fijałek. W sezonie PlusLigi 2019/2020 drużynę poprowadzi trener Dariusz Daszkiewicz.

Inf. prasowa GKS Katowice

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply