PL: Skra w finale, Resovia pokonana

W drugiej parze półfinałowej, Bełchatów pokonując Resovię, po przerwie zagra znowu o mistrzostwo.

Spotkanie w Rzeszowie sportowo było ciekawym widowiskiem. Co prawda miejscowi prowadzili już 2:1 w meczu i mieli szansę na zwycięstwo, a w konsekwencji rozegranie złotego seta. Stało się jednak inaczej. Skra wykorzystała swój potencjał, a dokładnie dobrze dysponowanego Kurka i doprowadziła do remisu 2:2 w meczu. To już dało gościom finał. Idąc za ciosem, ekipa gości pewnie wygrała tie-breaka, przystępując do finału po dwukrotnym pokonaniu Resovii.

Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:21, 19:25, 25:21, 18:25, 8:15)

Resovia: Nowakowski (5), Perrin (14), Ivović (12), Schoeps (5), Drzyzga, Możdżonek (8), Wojtaszek (libero) oraz Jaeschke (2), Lemański (1), Tichacek, Dryja, Rossard (13), Masłowski (libero)
Skra: Lisinac (9), Wlazły (17), Kurek (23), Kłos (10), Uriarte (4), Penczew (13), Piechocki (libero) oraz Marcyniak, Bednorz (5), Gladyr (3), Janusz, Szalpuk, Milczarek (libero)

W finale Skra zagra z ZAKSĄ, zaś o brąz zawalczy Jastrzębski Węgiel z Asseco Resovią Rzeszów.