PlusLiga: 24. kolejka – wyniki

PlusLiga_logo_ok2

Zapraszam do zapoznania się z wynikami 24. kolejki PlusLigi:

 

1) PGE Skra Bełchatów – AZS Częstochowa 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)

PGE Skra Bełchatów: Uriarte, Włodarczyk, Lisinac, Wlazły, Marechal, Wrona, Piechocki (L) oraz Conte, Wrona

AZS Częstochowa: De Amo, Samica, Janeczek, Udrys, Szymura, Marcyniak, Stańczak (L) oraz Buczek, Khilko, Macyra

MVP spotkania: Mariusz Wlazły

 

2) Cuprum Lubin – BBTS Bielsko-Biała: 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
Cuprum Lubin: Łomacz, Romać, Kadziewicz, Trommel, Borovnjak, Pashytskyy, Rusek (L), Łapszyński
BBTS Bielsko-Biała: Pilarz, Kaphelus, Polański, Gonzalez, Ferens, Buniak, Dębiec (L), Neroj, Bućko, Kwasowski

MVP spotkania: Jeroen Trommel

 

3) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-Effector Kielce 3:0 (25:15; 25:20; 25:21).

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Abdel-Aziz, Loh, Wiśniewski, Witczak, Kooy, Rejno, Zatorski (L) oraz Kaźmierczak, Zapłacki.

Effector Kielce: Janusz, Staszewski, Bieniek, Krzysiek, Buchowski, Takvam, Kaczmarek (L) oraz Jungiewicz, Pająk, Penchev, Machacon.

MVP spotkania: Dick Kooy

 

4) Jastrzębski Węgiel – Transfer Bydgoszcz 3:0 (27:25, 25:23, 25:23)
Jastrzębski Węgiel: Łasko, Masny, Pajenk, Gierczyński, Kosok, Quesque, Wojtaszek (L) oraz Malinowski, Filippov
Transfer Bydgoszcz: Cupković, Woicki, Jarosz, Duff, Waliński, Gunia, Nally (L) oraz Jurkiewicz, Wolański

MVP spotkania: Guillaume Quesque

 

5) Asseco Resovia Rzeszów – LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (25:19; 25:22; 19:25; 26:24)

Asseco Resovia Rzeszów: Drzyzga, Ivović, Nowakowski, Schops, Penchev, Dryja, Ignaczak (L) oraz Buszek, Tichacek, Lotman, Perłowski, Holmes

LOTOS Trefl Gdańsk: Falaschi, Schwarz, Grzyb, Troy, Mika, Gawryszewski, Gacek (L) oraz Schulz, Stępień

MVP spotkania: Nikolay Penchev

 

6) MKS BANIMEX Będzin – AZS Politechnika Warszawska: 1:3 (22:25, 25:18, 22:25, 21:25)
MKS BANIMEX Będzin: Kowalski, Hebda, Warda, Sarnecki, Żuk, Gaca, Milczarek (L)
AZS Politechnika Warszawska: Lipiński, Szalpuk, Mordyl, Filip, Śliwka, Świrydowicz, Olenderek (L)

MVP spotkania: Aleksander Śliwka

 

7) Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 21:25, 18:25)

Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Hain, Bednorz, Adamajtis, Zniszczoł, Ogurčák, Potera (L) oraz Zat’ko, Cabral, Łuka

Cerrad Czarni Radom: Kampa, Westphal, Pliński, Oivanen, Żaliński, Ostrowski, Kowalski (L) oraz Kędzierski

MVP spotkania: Wojciech Żaliński

 

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply