Prezentacja Jastrzębskiego z kibicami

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim jednak Pomarańczowi przystąpią do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z meczem otwarcia sezonu.

Wydarzenie to nastąpi 14 sierpnia o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny.

Jednocześnie, na kanale YouTube Jastrzębskiego Węgla przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z tego wydarzenia wraz ze specjalnie zaaranżowanym na te potrzeby studiem. O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz Kułaga – Marek Magiera, który od lat w znakomitym stylu kreuje sportowe emocje podczas widowisk sportowych.

Bezpośrednio po prezentacji zaserwujemy naszym kibicom siatkarską ucztę. Rywalem naszej drużyny będzie w tym dniu beniaminek PlusLigi Stal Nysa, klub z siatkarskimi tradycjami, dwukrotny srebrny i dwukrotny brązowy medalista mistrzostw Polski, jak również triumfator w Pucharze Polski.

Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc na prezentację będą mieli posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020. UWAGA: Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 24 lipca 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii sprzedaż biletów dla publiczności jest prowadzona wyłącznie drogą elektroniczną. W związku z tym rezerwacja miejsc będzie możliwa wyłącznie online i odbywać się będzie w internecie w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/).

Prezentacja i mecz otwarcia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się z: obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczką, zajmowania miejsc na widowni zgodnie z tzw. szachownicą, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między uczestnikami. Ponadto informujemy, że punkt gastronomiczny na antresoli, jak również automaty z napojami i przekąskami w hali będą nieczynne.

Inf. Jastrzębski Węgiel

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply