PreZero Grand Prix, gr. C – Warszawa (wyniki)

W drugim dniu turnieju męskiego ligi letniej w stolicy, zobaczyliśmy na piasku takie ekipy jak: Skra, Indykpol, Ślepsk oraz I-ligowy Krispol Września. Dwie najlepsze drużyny dołączyły do grona finalistów i zagrają za tydzień w Gdańsku., a są to: Skra oraz Indykpol AZS.

Przypomnijmy, że w sobotę awans uzyskały drużyny: Cuprum Lubin oraz Verva Warszawa (gr. B). Natomiast przed tygodniem, w Krakowie ze swoich grup awansowali: GKS Katowice i Resovia Rzeszów (gr. A), Jastrzębski Węgiel i MKS Będzin (gr. D).

Terminarz meczów gr. C:

PGE Skra Bełchatów – KRISPOL Września 2:1 (20:25, 25:19, 15:10)
MVP: Huber
Skra: Filipiak, Huber, Kłos, Piechocki, Milczarek, Sawicki
Września: Podborączyński, Głowacki, Pizuński, Krawiecki, Herbich

Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki 2:1 (25:21, 20:25, 15:10)
MVP: Czerwiński
AZS: Gruszczyński, Stępień, Czerwiński, Poręba, Żaliński
Ślepsk: Szwaradzki, Gonciarz, Czunkiewicz, Rohnka

KRISPOL Września – Ślepsk Malow Suwałki 2:1 (25:15, 26:28, 15:6)
MVP: Kalinowski
Września: Podborączyński, Krawiecki, Narowski, Kalinowski
Ślepsk: Szwaradzki, Sapiński, Czunkiewicz, Rohnka, Filipowicz

PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn 2:0 (25:23, 29:27)
MVP: Kłos
Skra: Petković, Kłos, Huber, Piechocki, Milczarek, Sawicki
AZS: Czerwiński, Kapica, Poręba, Gruszczyński, Stępień

Indykpol AZS Olsztyn – KRISPOL Września 2:1 (25:22, 19:25, 16:14)
MVP: Gruszczyński
AZS: Gruszczyński, Czerwiński, Kapica, Poręba, Żaliński
Września: Dzierżyński, Podborączyński, Głowacki, Pizuński, Krawiecki, Herbich

Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów 2:1 (19:25, 25:21, 15:8)
MVP: Czunkiewicz
Ślepsk: Szwaradzki, Czunkiewicz, Rohnka, Filipowicz, Sapiński
Skra: Huber, Piechocki, Milczarek, Kłos, Sawicki, Filipek, Filipiak

Tabela gr. C:

  1. PGE Skra Bełchatów 5 pkt.
  2. Indykpol AZS Olsztyn 5 pkt.
  3. KRISPOL Września 4 pkt.
  4. Ślepsk Malow Suwałki 4 pkt.

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply