11 Legendarny Kosmiczny Mecz nadchodzi

Już po raz 11 odbędzie się Legendarny Kosmiczny Mecz, którego pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów oraz Agencja Star Manager, a całkowity dochód z tego wydarzenia zasila konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wydarzenie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem przez 9 edycji odbywało się w Rybniku. Jubileuszowa – 10 edycja odbyła się na większym obiekcie, przenosząc się do Jastrzębia Zdroju. Również na Al. Jana Pawła II odbędzie się tegoroczny Legendarny Kosmiczny Mecz, który jak co roku będzie obfitował w wiele zaproszonych gwiazd sportu, kabaretu i ich przyjaciół. Grono siatkarskie reprezentować będą siatkarze Jastrzębskiego Węgla, ale również prezes PLS Paweł Zagumny, czy Sebastian Świderski prezes Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Będą też przedstawicielki żeńskiej siatkówki – Magdalena Śliwa, Sylwia Pycia, czy Ola Jagieło. Zapowiada się obiecująco…

W poprzednim roku został pobity rekord zbiórki na rzecz WOŚP podczas wspomnianej imprezy, a mianowicie udało się zebrać 56 tys. zł. Organizatorzy wierzą, że kwota ta w tym roku zostanie pobita, tak jak co roku bije rekord zbiórki każdy wielki finał WOŚP.

To co jest pewne, to dobra zabawa, wiele śmiechu oraz wiele aktywności będzie towarzyszyło “kosmicznemu graniu”. Poza meczem koszykówki oraz siatkówki, organizatorzy co roku przygotowują również kilka niespodzianek dla kibiców. Tak też będzie w tym roku. Pojawią się tańce, mażoretki, ale przede wszystkim aukcja przedmiotów różnych, ciekawych i unikatowych. – Jeszcze zbieramy gadżety, ale wiem, że na pewno będzie unikatowa rzecz. Będą buty firmy sportowej, w których grał kiedyś Michael Jordan, specjalnie zrobione na tą imprezę z logiem WOŚP i LKM. Takie buty będą tylko jedne. Jest o co się starać i co licytować – zdradził główny organizator Maciej Demczuk.

11 Legendarny Kosmiczny Mecz odbędzie się 11 stycznia 2020 roku. Start imprezy zaplanowano na godzinę 16:00. Bilety nadal do nabycia, do czego serdecznie namawiamy. Szczegóły na https://legendarnykosmicznymecz.pl/bilety/

Inf. własna/Radio 90
Fot. Legendarny Kosmiczny Mecz

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply