MHJW: Egipt wygrał na inaugurację

Rozpoczął się 18 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, na inaugurację krakowskiego turnieju zmierzyły się reprezentacje Azerbejdżanu i Egiptu. W drugim meczu pierwszego dnia Polacy zagrają z Norwegią.

Azerowie od dwóch punktów i dobrej zagrywki rozpoczęli spotkanie. Egipcjanie jednak z akcji na akcję wchodzili w mecz, by przejąć dominację w tej partii. Na siatce zgrali zdecydowanie lepiej, pewnie wygrywając seta.

Podobnie sytuacja wyglądała w drugiej partii. Azerbejdżan co prawda dotykał piłek w obronie, jednak było to nieskuteczne. Egipt w każdym elemencie był zdecydowanie lepszy.

Trzeci set Egipt rozpoczął z kilkoma zmianami w składzie, zaś Azerbejdżan walczył do końca, przez co wynik był wyrównany do połowy partii. Dłuższe i nieco nieporadne wymiany wygrywali Egipcjanie, co pozwoliło im odskoczyć z wynikiem na cztery oczka. Spotkanie zakończyło się w trzech partiach na korzyść Egiptu.

Azerbejdżan – Egipt 0:3 (16:25, 11:25, 16:25)

Azerbejdżan: Aghazada, Hasanli, Alishanov, Suleymanov, Aghabayov, Bayramov, Allahverdiyev (L) oraz Bunyatov, Imamguliyev
Egipt: Fathy, Abdelhalim, Yousri, Abdelmohsen, Said, Mohamed, Reda (L) oraz Mohamed Mostafa, Seoudy, Elkotb, Diaa

Fot. FIVB

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply