PL: Radomianie nie odczarowali hali

Mimo iż BBTS Bielsko-Biała prowadził w Radomiu 2:0, to Cerrad Enea Czarni zdołali wrócić do gry i doprowadzić do tie-breaka. W nim więcej “zimnej krwi” zachowali goście, dzięki czemu zmniejszyli stratę w tabeli do pięciu punktów.

Pierwsze dwa sety bez większych problemów wygrała drużyna z Bielska-Białej. W kolejnych dwóch setach gospodarze nie odpuszczali i dzięki dobrej grze Schulza i Lemańskiego doprowadzili do tie-breaka. W ostatniej partii mimo początkowo wyrównanej grze lepsi okazali się goście zapisując na swoim koncie cenne dwa punkty/

Cerrad Enea Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała 2:3 (22:25, 17:25, 25:22, 25:22, 13:15)

MVP: Pierre Pujol

Czarni: Schulz (21), Nowak, Tammemaa (7), Łukasik (11), Lemański (8), Rusin (17), Masłowski (libero) oraz Borges, Gąsior, West i Firszt (12)
BBTS: Woch (10), Zawalski (8), Gergye (15), Formela (17), Hanes (22), Pujol (3), Teklak (libero) oraz Urbanowicz, Sinoski i Fijałek (libero)