Semeniuk: Jestem dumny, że tu jestem

Reprezentacja Polski odniosła drugie zwycięstwo w Lidze Narodów. Oficjalny debiut w narodowej drużynie zaliczył Kamil Semeniuk, wychodząc w meczowej szóstce i rozgrywając dobry mecz. Oto co polski przyjmujący i serbski środkowy powiedzieli po meczu.

Kamil Semeniuk (Polska): – To był mój pierwszy oficjalny mecz w reprezentacji. Jestem bardzo dumny, że tu jestem i jestem częścią tego zespołu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze zwycięstwa w meczu z Serbią. Oczywiście, możemy nadal zagrać lepiej i w następnych dniach będziemy pracować na treningach nad poprawą swojej gry. Mamy więc nadzieję, że w następnych meczach VNL będziemy jeszcze lepsi.

Marko Podrascanin (Serbia): – Kiedy patrzę na wynik, wygląda to źle dla mojego zespołu, ponieważ nie dostajemy nawet jednego punktu. Ale myślę, że zagraliśmy naprawdę dobrze, jedyną różnicą – moim zdaniem – była zagrywka Leona. wiem, że to najlepszy zawodnik na świecie, grałem z nim przez dwa lata w klubie. Dziś zrobił różnicę, szczególnie w polu serwisowym. Każdy set przegrywaliśmy różnicą punktową, która była liczbą jego asów. Kluczem do zwycięstwa Polski był Leon. W pozostałych elementach zagraliśmy naprawdę dobry mecz.

Źródło: FIVB
Fot. FIVB

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply