Bednorz: każdy mecz jest ważny

Jestem ogromnie dumny z postawy chłopaków z tego, że pokazaliśmy charakter. Dużo rozmawialiśmy, zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, żeby żeby wyjść z tej trudnej sytuacji, ale jak widać, udało się nam i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.mówił po środowym meczu, przyjmujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Bartosz Bednorz.

Pokonaliście Knack Roeselare, co pozwala wam dalej zostać w rozgrywkach Ligi Mistrzów, więc cel został osiągnięty, co dalej?

– Chcemy każdy mecz wygrać. Zawsze na boisku oddajemy serducho. Zawsze dajemy wszystko to , co mamy najlepsze w danym momencie, pomimo różnych problemów jakie mamy, o których niestety nie zawsze się mówi. Chciałem powiedzieć, że jestem ogromnie dumny z postawy chłopaków z tego, że pokazaliśmy charakter. Dużo rozmawialiśmy, zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, żeby żeby wyjść z tej trudnej sytuacji, ale jak widać, udało się nam i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy.

W tym meczu pokazaliście, że mimo swoich problemów, nadal jesteście groźnym przeciwnikiem. Co zdecydowało o waszym zwycięstwie?

– Moim zdaniem całokształt gry, a przede wszystkim nasz charakter. Byliśmy w bardzo ciężkiej sytuacji, ale w najważniejszym momencie, potrafiliśmy zachować chłodną głowę i serducho, które zostawiliśmy na boisku. Myślę, że to zdecydowało o naszym zwycięstwie

Teraz przed wami ważny mecz w Nysie.

– Myślę, że nie ma meczów nie ważnych, a w naszej sytuacji to każdy mecz jest bardzo ważny i w każdym musimy zdobywać punkty. Jedziemy do Nysy walczyć.