Śliwka: potrafimy się podnieść i walczyć

Śliwka Aleksander

Cieszymy się z tego, że wyciągnęliśmy ten mecz, bo udowadnia nam to, że mamy w sobie dużo umiejętności, mamy w sobie ten charakter, żeby grać w takie mecze, żeby wygrywać takie mecze i że tego nie zatraciliśmy.stwierdził kapitan Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Aleksander Śliwka.

ZAKSA ma swoje problemy, ale w tym meczu pokazaliście, że drużyna ma też ogromną wolę walki…

– Drużyna pokazała swój wielki charakter. Cieszymy się z tego, że wyciągnęliśmy ten mecz, bo udowadnia nam to, że mamy w sobie dużo umiejętności, mamy w sobie ten charakter, żeby grać w takie mecze, żeby wygrywać takie mecze i że tego nie zatraciliśmy. Myślę, że to nam pokazuje, że pomimo przeciwności, pomimo rzeczy, które cały czas nas napotykają z różnych stron, tak naprawdę z każdej możliwej strony, to my potrafimy się podnieść i walczyć. To jest, myślę bardzo duża wartość.

W Lidze Mistrzów macie znowu szansę, żeby wygrać kolejne trofeum?

– Oczywiście dzisiaj dzisiejszy mecz był po to, aby utrzymać dalej marzenia o obronie tytułu. Także nie ustajemy w tym, a dopóki piłka w grze będziemy, będziemy walczyć do samego końca.

Kolejny mecz rozegracie w rozgrywkach PlusLigi, ze Stalą Nysa.

– Mamy nadzieję, trochę odpocząć. W sobotę gramy derby Opolszczyzny, w Nysie. To będzie kolejny bardzo ważny mecz, bo jest to drużyna w naszym obszarze tabeli. Wyjdziemy na ten mecz maksymalnie zmotywowani i będziemy gotowi do walki o ligowe punkty.

Fot.: www.plusliga.pl