Wrona: Za dużo błędów po naszej stronie

Środkowy Projektu Warszawa, Andrzej Wrona skomentował porażkę w Kędzierzynie-Koźlu, podkreślając jednocześnie jak bardzo wyrównana jest polska liga.

Kolejny mecz walki za Wami. Wyjeżdżacie z Kędzierzyna z porażką, ale i jednym punktem, co może być bardzo istotne w końcowych rozrachunkach.

  • Rzeczywiście liga jest wyrównana i chyba z każdym sezonem coraz bardziej jest to widoczne. Mamy obecnie trochę problemów zdrowotnych Bartka Kwolka.Trener podjął próbę przywrócenia go do gry, ale niestety przegraliśmy po tie-breaku. Myślę, że trochę za dużo błędów było po naszej stronie, głównie na zagrywce. Kilka piłek mogliśmy pewnie lepiej rozwiązać w ataku, ale cóż… Wyrównany mecz, dobre spotkanie i wywozimy jeden punkt z trudnego terenu.

Uważasz, że ten mecz był wyrównany?

  • Mecz wyrównany pod względem zwycięstw w setach, ale rzeczywiście te sety, które kończyły się dużymi przewagami punktowymi, na pewno nie były emocjonujące i fajne dla oka. Pierwszy set był chyba pod tym względem najbardziej ciekawy i wyrównany.

Mieliście swoje szanse w tych przegranych partiach by wywieźć pełną pulę?

  • Wracamy do Warszawy z punktem. Rzeczywiście po trzech setach liczyliśmy na więcej, na wygraną za trzy punkty. Jednak ZAKSA czwartą i piątą partię rozegrała naprawdę lepiej od nas i zasłużenie wygrała całe spotkanie.

Inf. prasowa PlusLiga