Kaczmarek: Wielkie brawa dla kibiców

Kaczmarek Łukasz

To zwycięstwo jest dla nas szczególnie ważne. Wielkie brawa dla kibiców bo wypełnili niesamowicie naszą hale i byli naszym ogromnym wsparciem. stwierdził po meczu, atakujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Łukasz Kaczmarek.

Pokonaliście lidera PlusLigi, Asseco Resovię Rzeszów, jakie to uczucie?

Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Zdobywamy trzy punkty z bardzo mocną drużyną z Rzeszowa, która jest liderem PlusLigowej tabeli. Nasi rywale grają świetną siatkówkę w tym sezonie dlatego jeszcze bardziej cieszymy się ze zwycięstwa. Mieliśmy mało czasu na przygotowania , dlatego to zwycięstwo jest dla nas szczególnie ważne. Wielkie brawa dla kibiców bo wypełnili niesamowicie naszą hale i byli naszym ogromnym wsparciem.

W trzecim secie można było zaobserwować załamanie waszej gry, co się stało?

Myślę, że przy tej intensywności gry, to ciężko utrzymać cały czas wysoki poziom. Trzeci set to jest dla nas lekcja do odrobienia. Powtórzę jeszcze raz cieszą nas ogromnie zdobyte trzy punkty z tak silnym rywalem jak Asecco Resovia Rzeszów.

W środę kolejny mecz z Treflem Gdańsk…

Drużyna z Gdańska pokazała nam tydzień temu jak potrafią grać w siatkówkę. Czeka nas kolejne arcytrudne spotkanie i bardzo ważne spotkanie dla nas.  Tak jak przed każdym meczem mamy bojowe nastawienie i wyjdziemy na boisko maksymalnie skoncentrowani, żeby wygrać.

Foto: www.plusliga.pl