Chadała: Cieszymy się z wygranej

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmowała u siebie na boisku Asseco Resovię Rzeszów. Pojedynek zakończył się zwycięsko dla gospodarzy. O radości z wygranej, patencie na przeciwnika i kolejnym meczu opowiedział Michał Chadała, asystent trenera Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Mecze z Asseco Resovią Rzeszów to zazwyczaj spotkania, w których jest dużo emocji, w tym sezonie drużyna podkarpacia nie jest w swojej najwyższej formie.

– Nie martwimy się formą Asseco Resovi Rzeszów. Szanujemy każdego przeciwnika, czy jest on aktualnie na 14, 8 czy 1 miejscu. Podeszliśmy do zawodników z Rzeszowa jak do każdego innego zespołu. Gramy co 3 dni nie mamy możliwości, ani takiego charakteru ,żeby wybierać sobie kiedy czy  z kim zagramy. Zrobiliśmy wszystko żeby zwyciężyć za 3 punkty. Już w środę gramy kolejny mecz. Cieszymy się z szybkiej wygranej i że będziemy mogli trochę odpocząć.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała bo ?

– Moim zdaniem świetnie spisywaliśmy się w elemencie zagrywki. Nasi rywale mają w swoich szeregach bardzo dobrych przyjmujących, ale udało nam się napsuć im krwi. W początkowej fazie meczu mieliśmy kłopoty z obroną blokiem ich wysokich piłek. Później udało się parę piłek wybronić i kontratakiem zdobyć punkt.

W środę mecz z GKS-em Katowice, to będzie trudny mecz?

– Każdy mecz jest trudny. Drużyna z  Katowic to ekip, która pokazuje, że potrafi bardzo dobrze grać. Z każdym przeciwnikiem walczy i z niejednym udało im się wygrać. Ostatnio chłopaki z Katowic przegrali z MKS-em Będzin, ale po bardzo dobrym mecz. Oglądałem ten mecz i zagrali naprawdę dobrze. Grają u siebie więc są bardzo niebezpieczni. Liczymy na twardy i męski mecz, a zwycięży lepszy.

Foto. www.zaksa.pl

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply