Nikola Grbić, Łukasz Kaczmarek, Benjamin Toniutti przed finałem.

W walce o pierwsze trofeum w sezonie rywalem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie PGE Skra Bełchatów. – Musimy zagrać tak jak w drugiej części meczu z Resovią Rzeszów i mieć w głowie, że gramy przeciwko dobremu klubowi – przed decydującym starciem przyznał trener Nikola Grbić.

„Ten finał to będzie święto siatkówki. Każdy z nas długo czekał na szansę gry na najwyższym poziomie. Byliśmy głodni siatkówki, brakowało nam rywalizacji sportowej i towarzyszącej jej adrenaliny. Dlatego mimo że czasu na regenerację (między półfinałem, a decydującym spotkaniem) nie będzie zbyt wiele jestem w 100% – przekonany, że każdy z nas będzie gotowy na walkę w finale. ”

— Łukasz Kaczmarek

„Przed nami zupełnie inne spotkanie. Mamy mniej czasu na odpoczynek w porównaniu do Skry, ale grając w ZAKSIE naszym celem są zwycięstwa i wygrywanie trofeów. Dobrze, że mamy możliwość powalczyć o kolejne, to ważne dla klubu. Przed nami nowy dzień i kolejna walka.”

— Benjamin Toniutti

„Musimy grać dobrą siatkówkę. Musimy zagrać tak jak w drugiej części meczu z Resovią Rzeszów i mieć w głowie, że gramy przeciwko dobremu klubowi, świetnym zawodnikom. Myślę, że to będzie dobry mecz.”

— Nikola Grbić

Źródło: Zaksa.pl

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply