O 11 m-ce: Długi mecz w Bydgoszczy

Chemik Bydgoszcz i Cuprum Lubin grają o 11 miejsce w tabeli. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw i bliżej „jedenastki” są lubinianie.

Spotkanie w Bydgoszczy rozpoczęło się grą jednej drużyny, gości z Lubina. Chemik w tej odsłonie nie miał zupełnie nic do powiedzenia. Jednak nie wysoka porażka nie podcięła skrzydeł podopiecznym trenera Bednaruka. Druga i trzecia partia, która momentami pokazywała fajną dla oka siatkówkę, padła łupem gospodarzy, co dało im prowadzenie 2:1. Cuprum jednak doprowadził do wyrównania, a następnie wygrał nerwowego tie-breaka. Zagrywka Wachnika dała przewagę w ostatniej partii gościom, którzy dowieźli „zaliczkę” do końca meczu.

Drugi mecz tych zespołów odbędzie się w Lubinie, w niedzielę 7 kwietnia. Czy Cuprum wykorzysta atut własnej hali i zakończy rywalizację o dalekie, bo 11 miejsce w lidze?

MVP: Luke Smith

Chemik Bydgoszcz – Cuprum Lubin 2:3 (13:25, 25:22, 25:23, 21:25, 11:15)

Stan rywalizacji (do 2 zwycięstw): 1-0 dla Cuprum Lubin

Chemik: Lipiński (10), Margarido (1), Gryc (1), Szalacha (11), Siwicki (7), Filipiak (28), Kowalski (libero) oraz Bobrowski (libero), Kovacević (7), Lesiuk (2), Sieńko, Karakuła, Witek
Cuprum: Marcyniak (11), Toobal (1), Grobelny (12), Wachnik (18), Smith (20), Zawalski (10), Makoś (libero) oraz Boruch (2), Gorzkiewicz, Gruszczyński

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply