PL: Klub o absencji Kaczmarka

Łukasz Kaczamrek od jakiegoś czasu nie uczestniczy w meczach swojej drużyny, Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Do absencji odniósł się klub w oficjalnym komunikacie.

Prezentujemy oficjalny Komunikat Klubu ZAKSA S.A dotyczący absencji Łukasza Kaczmarka.

W ostatnich spotkaniach PlusLigi i Ligi Mistrzów w meczowym składzie mistrza Polski zabrakło nominalnie pierwszego atakującego Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Łukasza Kaczmarka w wyjściowym składzie ZAKSY zastępował Arpad Baroti. Przyczyną absencji naszego atakującego są problemy zdrowotne. Jak podkreśla prezes ZAKSA S.A w trosce o zdrowie zawodnika Łukasz Kaczmarek w najbliższym czasie będzie wyłączony z regularnego cyklu treningowego i meczowego.

Do nieco dłuższej absencji Łukasza Kaczmarka odniósł się również trener naszego zespołu. – We wtorek Łukasz przeszedł badania. Oczywiście musimy poczekać na to, co powiedzą lekarze. Prawdopodobnie niedługo poznamy finalną diagnozę. Musimy być cierpliwi, będziemy monitorować sytuację dzień po dniu, tydzień po tygodniu. Oczywiście na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, że Łukasz wróci (bądź też nie) do gry za kilka, kilkanaście dni. Jest jeszcze za wcześnie na precyzyjne określenie czasu. Będziemy w stałym kontakcie z zawodnikiem i zobaczymy jak wszystko się poukłada. Jednak potwierdzam, że w najbliższym okresie na pewno będziemy grać i trenować bez niego – zaznaczył Nikola Grbić.

W czwartek atakujący Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zakończy hospitalizację. Naszego zawodnika czekają jeszcze kolejne badania, które pozwolą określić, jak długo może potrwać przerwa w treningach i grze. Łukaszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Inf. prasowa Gupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply