PL: Wrona i Konarski z nowymi kontraktami

ED1R0605_zmień_rozmiar

Andrzej Wrona i Dawid Konarski podjęli decyzję co do przyszłości klubowej, przedłużając kontrakty w obecnych klubach.

Środkowy stołecznej ONICO przedłużył kontrakt na kolejne dwa sezony. Zarówno prezes ONICO Warszawa Piotr Gacek, jak i sam Andrzej Wrona nie kryli satysfakcji z faktu złożenia podpisu na dokumencie. - Bardzo się cieszę z nowej umowy, bo zależało mi na tym, żeby zostać w Warszawie, moim rodzinnym mieście. Pierwszy raz będę występował w jakimś klubie dłużej niż trzy lata i fajnie, że to jest mój dom – tu, gdzie się urodziłem, wychowałem. Myślę, że jestem dużym szczęściarzem, że mogę grać w najwyższej klasie rozgrywkowej i to w tak ważnym dla mnie miejscu – powiedział Andrzej Wrona.

Cieszę się, że zostaję na następny sezon w Jastrzębskim Węglu. Klub jest świetnie zorganizowany, panuje w nim fajna atmosfera i tutaj zawsze walczy się o najwyższe cele. Do tego mamy wspaniałych kibiców, którzy na każdym kroku nas wspierają. Mam nadzieję, że zarówno w tym, jak i przyszłym sezonie będziemy  mogli sprawić im i sobie dużo radości. Projekt, który trwa będzie kontynuowany, co gwarantuje walkę o najwyższe laury. Dlatego chcę być nadal częścią tej drużyny i pomóc w osiągnięciu założonych celów – mówi Dawid Konarski.

Atakujący Jastrzębskiego Węgla, dwukrotny mistrz świata największe sukcesy odnosił z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz Resovią. Teraz pora na sukcesy z Jastrzębskim…

Inf. własna/ ONICO Warszawa/ Jastrzębski Węgiel

Fot. Jastrzębski Węgiel

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply