Szybka wygrana drużyny z Suwałk

Zawodnicy Ślepska Malow Suwałki po przerwie spowodowanej COVID-19 wrócili do gry w doskonałym stylu. Goście pokonali w Lubinie drużynę Cuprum w trzech setach. Pierwszy set nieco lepiej rozpoczęli gospodarze, ale drużyna z Suwałk szybko nadrobiła straty i wygrali pierwszego seta.

Kolejna partia była wyrównana od samego początku. Obie drużyny grały punkt za punkt, ale w końcówce lepsi okazali się goście.

W trzecim secie Ślepsk Suwałki  od początku mocno uderzyło w rywali, ale gospodarze nie chcieli odpuścić . Gra punkt za punkt była niezwykle emocjonująca. Dobra gra Walińskiego i Klinkeberga  przechyliła szalę zwycięstwa na stronę gości.  

Drużyna Ślepska Suwałk ma już na swoim koncie dwie wygrane w tym sezonie. Dla zespołu Cuprum Lubim, którzy spisują się od początku sezonu dosyć słabo, była to już kolejna, piąta z rzędu porażka. Cuprum z jednym punktem na koncie zamyka obecnie tabelę PlusLigi.

Cuprum Lubin – Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (19:25, 22:25, 20:25)

MVP: Kevin Klinkenberg

Składy:
Cuprum: Gunia (2), Ferens (7), Smoliński (10), Jimenez (11), Tavares (1), Penczew (5), Szymura (libero) oraz Makoś (libero), Maruszczyk, Lorenc (1), Oliveira (1), Jakubiszak (3) i Magnuszewski (1)
Ślepsk: Waliński (10), Klinkenberg (14), Bołądź (12), Takvam (8), Sapiński (6), Tuaniga (1) Filipowicz (libero) oraz Czunkiewicz (libero), Warda, Rudzewicz i Sacharewicz

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply