VNL: Kolejna przegrana

Polska drużyna pobytu w Stanach Zjednoczonych nie będzie mogła uznać, za udany, gdyż nie udało się im zwyciężyć w żadnym z meczów. Ostatnim rywalem był zespół z Serbii, który pokonał reprezentację Polski 3:0. W każdym secie walka była wyrównana, niestety Polska nie potrafiła w końcówkach partii przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Polacy w Chicago przegrali trzy mecze z rzędu nie wygrywając nawet jednego seta.

Polska – Serbia 0:3 (23:25, 23:25, 23:25)
Polska: Kurek (17), Kwolek (7), Szalpuk (6), Kochanowski (6), Bieniek (6), Drzyzga (3), Żurek (libero) oraz Schulz (3), Bednorz (3), Łomacz, Lemański i Piechocki (libero).
Serbia: Atanasijević (20), Kovecvić (14), Krsmanović (6), Lisinac (6), Ivović (5), Jovović (1)Rosić (libero) oraz Okolić, Katić (5) i Kostić.