CEV: Atomowy mecz w Rumunii

Aż tak łatwego meczu w Rumunii chyba nikt się nie spodziewał. Siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot z łatwością ograły mistrzynie Rumunii na wyjeździe i jedną nogą są już w półfinale Pucharu CEV

Z czego po takim spotkaniu może być zadowolony szkoleniowiec PGE Atomu? Z pewnością z gry z kontry. Cieszy także wysoki procent skuteczności w ataku – w przypadku całego zespołu wyniósł on 51%, a najlepiej punktująca Zaroślińska zakończyła mecz z rezultatem 57%. Mocno średnio sopocianki zagrały za to w przyjęciu, chociaż rywalki nie zmuszały ich do tego zbyt trudną zagrywką.

Tak wysoka wygrana 3:0 jest jednak świetnym prognostykiem przed meczem rewanżowym, który zostanie rozegrany już za tydzień, 10 marca o 20:30 w ERGO ARENIE.

 

Stiinta Bacau – PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (15:25, 21:25, 18:25)

Stiinta Bacau: Baciu (10), Rogojinaru (9), Harelik (4), Lupu (5), Sobo (6), Moisa (2), Albu (L) oraz Andrew-Wasylik, Nowogorodczenko, Radu, Baltatu

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska (5), Leys (10), Bełcik (2), Cooper (9), Kaczorowska (11), Zaroślińska (19), Durajczyk (L) oraz Miros (1)

 

źródło: www.atomtrefl.pl

 

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply