LM: Jastrzębski z kompletem punktów

Jastrzębski Węgiel rozegrał drugi mecz w Lidze Mistrzów, podejmując tym razem u siebie ekipę z Francji – Spacer’s Toulouse.

Gospodarze zwyciężyli bez większych problemów 3:0, odnosząc drugie zwycięstwo w tych prestiżowych rozgrywkach. Francuska drużyna w pierwszym secie została zupełnie rozbita. W drugim secie Jastrzębski również miał spore prowadzenie, przez co trener Lebedew pokusił się o wprowadzenie zamienników. Przewaga nieco stopniała, ale i tak górą byli miejscowi. Trzeci set był najbardziej równy pod względem wyniku. Przez dłuższy czas prowadzenie mieli nawet goście. W końcówce polski team zrobił swoje i zszedł z parkietu zwycięski.

Jastrzębski Węgiel – Spacer’s Toulouse 3:0 (25:10, 25:21, 25:20)

Jastrzębski: Muzaj (13), Kosk (2), DeRocco (3), Kampa (4), Sobala (5), Oliva (20), Popiwczak (libero) oraz Lushtaku, Boruch (3), Quiroga (3), Gdowski (libero)
Spacer’s: Chinenyeze (4), Temponi (11), Nickifor (9), De Amo (1), Demyanenko (4), Basic (7), Ribbens (libero) oraz Burel, Zagonel, Walgenwitz