PL: Trzy punkty Czarnych w domu

19 kolejka PlusLigi zainaugurowana została w Radomiu, gdzie miejscowy Cerrad zmierzył się z MKSem Będzin.
Radomianie po dwoch setach prowadzili 2:0 i wydawało się, że trzecia partia to tylko formalność. Będzin jednak nie dopuszczał. Po dziesięciominutowej przerwie goście weszli do gry jakby z większą odwagą i determinacją. Ugrali nawet seta, a czwarta partia też była wyrównana. Niestety błędy własne MKSu i niedokładności we własnej grze, zadecydowały o zwycięstwie Czarnych.

MVP: Michał Kędzierski

Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin 3:1 (25:22, 25:18, 22:25, 25:23)

Cerrad: Kędzierski (2), Żaliński (10), Smith (15), Bołądź (19), Fornal (10), Kohut (9), Watten (libero) oraz Wiese (1), Ostrowski (1), Gonciarz, Ziobrowski
MKS: Kozub, Waliński (11), Woch (1), Rodrigues (16), Jordanow (18), Ratajczak (3), Potera (libero) oraz Piotrowski, Seif (4), Peszko, Rejno (4), Russell