PlusLiga: Warszawa triumfuje w Olsztynie

Podczas 10. kolejki PlusLigi siatkarze z Olsztyna odnotowują porażkę z Warszawą 1:3. W pierwszym secie zdecydowanie dominowała ekipa przyjezdna. Olsztynianie nie byli w stanie powstrzymać dobrze grających rywali i w ostateczności ulegli 15:25. W drugiej odsłonie poprawiła się skuteczność gospodarzy, którzy wzmocnili serwis i lepiej radzili sobie w kontrze – 25:21. Najbardziej emocjonująca była partia trzecia, gdzie gra toczyła się na przewagi, ale końcówkę lepiej wytrzymali nerwowo warszawiacy – 32:30. Ostatni set był już tylko formalnością. Politechnika pokonuje AZS Olsztyna 25:16.

Indykpol AZS Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska 1:3 (15:25, 25:21, 30:32, 16:25)

Olsztyn: Adamajtis, Zajder, Łuka, Zatko, Hain, Cabral i Potera (L)

Warszawa: Lipiński, Lemański, Filip, Śliwka, Depowski, Sacharewicz i Olenderek (L)