Chemik Police Mistrzem Polski

Set otwarcia bardzo dobrze rozpoczęły siatkarki Chemika. Na pierwszą przerwę techniczną schodziły przy prowadzeniu 8:3. Zawodniczki z Wrocławia popełniały dużo błędów własnych. Na drugiej przerwie technicznej był wynik 16:10 dla Polic. Chemik gromadził zapas punktowy. Set zakończył się wynikiem 25:16.

W drugim secie siatkarki Impelu nie poddały się i zaczęły świetnie grać. Prowadziły 5:2, na pierwszą przerwę schodziły z czteropunktowym zapasem. Jednak po powrocie na boisko coś zaczęło się psuć w ich grze. Chemik doprowadził do remisu (8:8). Następnie wyszedł na prowadzenie (11:9; 13:10). Policzanki bardzo dobrze serwowały, zawodniczki z Wrocławia miały problem z przyjęciem. Set skończy się wynikiem 25:19 dla Chemika Police.

Trzeci set świetnie rozpoczęły policzanki. Doprowadziły do wyniku 8:2. Świetnie atakowały, dobrze serwowały. Zawodniczki Impelu goniły rywalki, doprowadziły do remisu (22:22), ale Chemik nie dał sobie odebrać zwycięstwa (25:23). Mecz zakończył się wynikiem 3:0. Mvp spotkania została wybrana Anna Werblińska.

Chemik Police 3:0 Impel Wrocław (25:16, 25:19, 25:23)

Stan rywalizacji: 3:0