Dąbrowa awansuje do finałowego turnieju Pucharu Polski.

Rewanżowe spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry obu zespołów. Dąbrowianki lepiej zaprezentowały się w końcówce i wygrały pierwszą odsłonę. W dwóch kolejnych setach inicjatywę przejęły siatkarki Impelu Wrocław, które podobnie jak obrończynie tytułu do awansu potrzebowały tylko jednego seta. Pomimo, iż podopieczne Nicoli Negro przegrały z Impelem 2:3 uzyskały awans do finałowej rundy Pucharu Polski.

Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniach 8-9 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Impel Wrocław – TAURON BANIMEX MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (23:25, 25:21, 25:17, 23:25, 15:11)

Impel Wrocław: Dirickx, Kaczor, Wilson, Kąkolewska, Pyziołek, Brinker, Medyńska (l) oraz Konieczna, Gryka, Mroczkowska, Sieczka, Dozier.

Tauron Banimex MKS: Cemberci, Zaroślińska, Dziękiewicz, Adams, Skowrońska, Staniucha-Szczurek, Strasz (l) oraz Urban, Kaczmar, Liniarska.