Huber: Średni mecz do analizowania

Środkowy ZAKSY nie okazywał radości po zwycięstwie w meczu 26 kolejki PlusLigi. Jak podkreślił w pomeczowej rozmowie, z uśmiechem na ustach – chce jechać do Słowenii, bo tam są piękne widoki – powiedział Norbert Huber.

ZAKSA potwierdziła dominację wygrywając po raz kolejny tak pewnie z Jastrzębskim?

  • Myślę, że jak wygramy mistrzostwo, to będziemy mogli powiedzieć, że ZAKSA potwierdziła dominację.

Mecz poszedł gładko, szybko i małym nakładem sił. To cieszy?

  • Wydaje mi się, że o tym meczu można powiedzieć tylko tyle, że się odbył. Średni mecz do analizowania. Po stronie Jastrzębia wyszło kilku zawodników, którzy grali do tej pory mniej, no i myślę, że ten mecz należy chyba wymazać i nie ma się co upatrywać, że zagraliśmy super. Super zagraliśmy w półfinale LM, w środę, a nie w tym meczu ligowym.

W kontekście rewanżowego półfinału Ligi Mistrzów Was chyba akurat nie martwią problemy zdrowotne rywali?

  • Na pewno nas to nie martwi, ale tak samo jak nie rajcuje nas ta wygrana w lidze. My nastawiamy się na czwartkowy mecz, bo nas interesuje finał Ligi Mistrzów. Dzisiaj graliśmy o pierwsze miejsce w tabeli ligowej, jednak mało kogo to w naszej drużynie interesuje. Kibiców pewnie to interesuje, ale nas nie bardzo. Obecnie się skupiamy tylko na awansie do finału Ligi Mistrzów, bo to jest na tę chwilę mecz najważniejszy. Chcemy pojechać do Słowenii.

Z Jastrzębia: Ludmiła Kamer

Zapraszamy do komentarzy :)

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply