LE: Nieudany rewanż

Polki ponownie przegrały z Greczynkami, tym razem 3:1. Już pierwszego seta źle zaczęły nasze siatkarki, na przerwę techniczną schodziły z trzypunktową stratą. Greczynki bardzo dobrze blokowały, Polki miały problemy ze skończeniem ataku. Set zakończył się wynikiem 25:19. Drugi set należał do naszych siatkarek. Były skoncentrowane, dobrze atakowały. Wygrały do 16. Trzeci set początkowo był bardzo wyrównany. Jednak mocne ataki Greczynek sprawiły, że nasze siatkarki miały duże problemy z przyjęciem. Siatkarki z Grecji odskoczyły na kilka punktów, a nasze nie potrafiły już doskoczyć. Set zakończył się stanem 25:21. Początek czwartego seta należał do naszych zawodniczek. Na pierwszą przerwę techniczną schodziły z trzypunktowym zapasem. Niestety po przerwie rywalki zaczęły bardzo dobrze grać i szybko dogoniły Polki. W końcówce świetnie zagrywała Papafotiou i niestety biało-czerwone przegrały do 22, a w całym meczu 3:1.

Grecja – Polska 3:1 (25:19, 16:25, 25:21, 25:22)

Składy zespołów:
Grecja: Papafotiou (5), Kiosi (16), Dioti (2), Chantava (16), Giota (4), Lamprinidou (10), Artakianou (L) oraz Lamprousi, Christodoulou, Genitsaridi, Strantzali (9)
Polska: Kąkolewska (9), Twardowska (6), Tokarska (8), Kurnikowska (11), Smarzek (3), Jasińska (2), Korabiec (L) oraz Kaliszuk (16), Kajzer (2), Paszek (4), Sikorska, Stronias