LŚ: Szybka wygrana

Polska w bardzo dobrym stylu pokonała Iran. Pierwszy set był dość wyrównany. Jednak skuteczne ataki i mocne serwisy Polaków sprawiły, że wygrali 25:23. W drugim secie ze znakomitej strony pokazał się Rafał Buszek, Irańczycy mieli duże problemy z odbiorem jego ataków. Przy stanie 7:4 Dawid Konarski zaserwował asa. Polacy schodzili na pierwszą przerwę techniczną przy wyniku 8:6. Przez resztę seta nasi siatkarze zachowywali bezpieczną przewagę. Wygrali 25:20. W trzeciej odsłonie biało-czerwoni nadal trzymali wysoki poziom. Na pierwszą przerwę techniczną schodzili z trzypunktową przewagą. Rafał Buszek wciąż świetnie atakował. Irańczycy próbowali dogonić naszych, ale im się to nie udało. Set skończył się wynikiem 25:17, a mecz 3:0.

Polska – Iran 3:0
(25:23, 25:20, 25:17)

Składy zespołów:
Polska: Nowakowski (9), Winiarski (13), Konarski (9), Kłos (11), Drzyzga, Buszek (16), Zatorski (L) oraz Wrona i Ignaczak (L)

Iran: Marouflakrani (3), Ghaemi (6), Mousavi (7), Gholami (1), Ghafour (9), Mirzajanpour (9), Zarif (L) oraz Mahdavi, Tashakori (3) i Ebadipour (2)