PL: Indykpol lepszy od Trefla

Olsztynianie podejmowali u siebie ekipę z Gdańska. Spotkanie rozpoczęło się od bardzo dobrej gry miejscowych, zaś goście nie potrafili zaprezentować swojej dobrej siatkówki, co szybko przełożyło się na wynik 2:0 w meczu. Po przerwie jednak ekipa Anastasiego poprawiła swoją grę, a sygnał do tego dał wprowadzony srodkowy Grzyb. Po dwóch kolejnych setach wydawało się, że spotkanie w tie-breaku powinni wygrać gdańszczanie. Decydujący set dał kibicom wiele emocji, ale również nerwów. Ostatecznie zacięta końcówka należała do gospodarzy, którzy dopisali do tabeli dwa oczka. Gdańsk “wyrwał” jeden punkt.

MVP: Jan Hadrava
Indykpol AZS Olsztyn – Lotos Trefl Gdańsk 3:2 (25:21, 25:14, 21:25, 13:25, 16:14)
AZS: Hadrava (24), Pliński (7), Zniszczoł (4), Śliwka (18), Woicki (2), Włodarczyk (12), Żurek (libero) oraz Boswinkel (2), Makowski, Buchowski (1), Palacios (4), Kochanowski (4)
Lotos: Schulz (25), Paszycki (18), Gawryszewski (4), Mika (14), Hebda (5), Masny, Gacek (libero) oraz Stępień, Romać, Pietruczuk, Jakubiszak, Grzyb (6)