PL: Pewna Verva na zakończenie roku

Siatkarze Verwy Warszawa podejmowali u siebie Cuprum Lubin w meczu 12 kolejki PlusLigi. Był to ostatni mecz w 2019 roku obu ekip.

Podopieczni trenera Anastasiego wywiązali się z roli faworyta i pewnie pokonali lubinian w trzech setach. Co prawda po deklasacji rywali w pierwszym secie, kolejny nie był tak jednostronny, a Cuprum wzniosło się na swoje wyżyny i pokazało dobrą siatkówkę. Niestety w końcówce dwóch kolejnych setów lepsi byli warszawianie, którzy zgodnie z założeniami pokonali gości 3:0.

MVP: Kevin Tillie

Verva Warszawa ORLEN Paliwa – Cuprum Lubin 3:0 (25:13, 25:22, 25:23)

Warszawa: Kwolek (10), Brizard (5), Wrona (3), Niemiec (2), Tillie (14), Udrys (10), Wojtaszek (libero) oraz Kowalczyk (1), Król (1)
Lubin: Lipiński (8), Ziobrowski (15), Dvoranen (4),Smoliński (4), Tavares (2), Sacharewicz (1), Gruszczyński (libero) oraz Maruszczyk (6), Zawalski, Gorzkiewicz, Morozau (2), Biegun (1)