PlusLiga: LOTOS wygrywa 3:1

W Bydgoszczy zawodnicy z Gdańska pokonali Transfer Bydgoszcz 3:1 (27:25, 25:23, 33:35, 25:16). Pierwszy set był bardzo wyrównany. Goście potrzebowali aż czterech piłek setowych, żeby zakończyć partię. W drugim secie siatkarze LOTOSu kontrowali grę. Gospodarze dzielnie gonili, ale nie udało im się wygrać seta. Jednak w trzeciej partii zawodnicy Transferu dali z siebie wszystko. Szaleńcza gra obu drużyn punkt za punkt skończyła się wynikiem 35:33 dla gospodarzy. Przegrana tak zaciętej partii nie podcięła jednak skrzydeł gdańszczanom. W czwartym secie pokazali wspaniałą siatkówkę. Wygrali całe spotkanie 3:1.

Mvp spotkania: Mateusz Mika

Składy drużyn:

Transfer Bydgoszcz: Woicki, Cupković, Duff, Jarosz, Waliński, Jurkiewicz, Nally (L) oraz Nowakowski, Marshall, Wolański, Gunia.

LOTOS Trefl Gdańsk: Falaschi, Mika, Gawryszewski, Troy, Schwarz, Grzyb, Gacek (L) oraz Stępień, Schulz, Czunkiewicz.