Sovia pędziwiatr

Resovia odniosła błyskawiczne zwycięstwo w Kielcach. Pokonała Effectora 3:0. Była to trzecia wygrana rzeszowian. Dzięki czemu Asseco walczy dalej o wygranie PlusLigi.

To był bardzo dobry mecz Asseco Resovii. Od samego początku gospodarze pracowali nad bezpieczną przewagą. Na pierwszą przerwę techniczną schodzili przy wyniku 8:3. Nie mieli problemów z dalszym kontrolowaniem gry i wygrali 25:15. Drugi set początkowo był wyrównany. Jednak świetne bloki gości sprawiły, że set zakończył się wynikiem 25:18. Trzeci, jak się okazało decydujący zakończył się również do 18. Mvp spotkania został wybrany Jochen Schops. Gospodarze nie potrafili zatrzymać rozpędzonej Resovii. Pozostaje im jedynie walka o 5 miejsce.

Asseco Resovia Rzeszów 3:0 Effector Kielce (25:15, 25:18, 25:18)