Szybkie zwycięstwo

Polscy siatkarze wykonują plan krok po kroku. Kolejny mecz wygrali bez straty seta. We Wrocławiu pokonali Macedonię 3:0 (25:13; 25: 15; 25:15). Już początek meczu był bardzo dobry w wykonaniu Polaków, stworzyli trzypunktową przewagę (4:1) i od tego momentu coraz dalej odskakiwali rywalom. Nasi siatkarze dobrze atakowali, kontratakowali i serwowali asy. Set zakończył się wynikiem 25:13. W następnych dwóch setach scenariusz był bardzo podobny. Macedończycy nie potrafili nas niczym zaskoczyć, z czego możemy się cieszyć, ponieważ mecz zakończył się wynikiem 3:0. Gra naszych wyglądała naprawdę dobrze. Oby tak dalej…

Składy drużyn:

Macedonia: G. Gjorgiev, Josifov, N. Gjorgiev , Milev, Ljaftov, Nikolov, Mihailov (libero) oraz Karanovikj, Despotovski, Simovski

Polska: Drzyzga, Kurek, Nowakowski, Wlazły, Kubiak, Kłos, Zatorski (libero) oraz Ruciak, Winiarski, Zagumny, Bociek, Możdżonek

Zapraszamy do dalszego śledzenia gry naszych reprezentantów.