Udany rewanż

Politechnika Warszawa pokonała drużynę z Olsztyna 3:2.Jednak lepiej mecz rozpoczęli gospodarze (4:1; 6:3), do końca seta kontrolowali grę i wygrali 25:18. W drugim secie, jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, było na odwrót. Siatkarze Politechniki dobrze atakowali, wygrali 25:18. Trzeci set był najbardziej wyrównany, zakończył się wynikiem 25:20. W czwartej partii podopieczni Jakuba Bednaruka dali z siebie wszystko. Dobre serwisy, skuteczne ataki sprawiły, ze wygrali do 17. Dobrą passę utrzymali w piątym, decydującym secie. Warszawiacy nie pozwolili podnieść się rywalom, wygrali 15:5. Mvp spotkania został wybrany Dawid Gunia.

AZS Politechnika Warszawa 3:2 Indykpol AZS Olsztyn (18:25; 25:18; 20:25; 25:17; 15:5)

Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Oivanen, Buszek, Szymański, Hain, Łuka, Żurek (L) oraz Napiórkowski, Pająk, Łukasik, Sobala

AZS Politechnika Warszawska: Zatko, Nowak, Pawliński, Adajatis, Gunia, Szalpuk, Potera (L) oraz Olenderek

Stan rywalizacji 1:1

Następne spotkania: 26 i 27 kwietnia