FF LM: Wołosz wygrywa w Szczecinie

Spotkanie rozpoczyna się od udanej akcji Chemika. As serwisowy Werblińskiej (3:0). Diouf myli się w ataku. O czas prosi trener Busto Arsizio. Przez środek rozgrywa Wołosz (7:6). Na pierwszej przerwie lepsze siatkarki Chemika (8:6). Długą akcję wygrywa Unendo (12:10). Glinka atakuje w aut. Busto Arsizio wychodzi na prowadzenie (13:14). Za Glinkę na boisku pojawia się Jagieło. Pierwszego seta wygrywają przyjezdne.
W drugim na pierwszej przerwie technicznej lepsze okazują się być siatkarki z Polic. Marcon skutecznie punktuje ze skrzydeł. Kowalińska popełnia błąd. Glinka po prostej. Druga przerwa techniczna (16:14). Gra toczy się dalej (Glinka atakuje z trudnej piłki (22:22). Czas dla trenera Busto Arsizio. Punkt dla Chemika. Glinka po raz kolejny z trudnej piłki (25:24). Wołosz rozgrywa przez środek. Yamamay wygrywa drugiego seta.
Trzeci set podciął skrzydła Chemikowi. Włoszki w pierwszej fazie seta trzeciego wyszły na wysokie prowadzenie (2:6). Pisani kończy z krótkiej (3:9). Diouf po raz kolejny skutecznie atakuje ze skrzydła. Havelkova plasuje w środek boiska (6:12). Marcon blokuje (8:15). Glinka uderza w trzeci metr. Camera zmienia Wołosz. Przewaga zawodniczek Yamamay w dalszym ciągu się utrzymuje. Zmiana powrotna. Wołosz melduje się na boisku. Piłkę meczową kończy nieudana zagrywka Glinki. Wicemistrzynie Włoch wygrywają trzecią partię. Tym samym włoszki awansują do wielkiego finału Ligi Mistrzyń.

Chemik Police- Yamamay Busto Arsizio 0:3 (21:25, 25:27, 21:25 )

Składy zespołów:

Chemik Police: Werblińska, Bednarek-Kasza, Glinka-Mogentale, Bjelica, Veljković, Ognjenović, Zenik (l)
Unendo Yamamay Busto Arsizio: Liubuskina, Marcon, Diouf, Wołosz, Havelkova, Pisani, Leonardi (l)