LM: wszystkie polskie drużyny grają jednego dnia

Przed nami 3 kolejka meczów grupowych Ligi Mistrzów. Trzy polskie drużyny zagrają jednego dnia. Mało tego, spotkania będą się nakładały czasowo. Zobaczcie terminarz

ZAKSA, Jastrzębski i Resovia swoje mecze rozegrają w środę. Rzeszowianie jako jedyni zagrają u siebie. Na Podpromie zawita wielkie włoskie Trentino. Trybuny zapełnią się do ostatniego miejsca, a miejscowi z pewnością będą potrzebowali wielkiego wsparcia swoich fanów. Sami muszą zaprezentować dobrą grę na równym poziomie przez całe spotkanie, by dać sobie szansę na pokonanie rywala, który ma na koncie dwa zwycięstwa i jest liderem tabeli. Resovia jest na drugim miejscu, przed Tours i ACH Volley.

Asseco Resovia Rzeszów – Trentino Itas godzina 18:00

Wyjazdowy mecz zagrają mistrzowie Polski w Niemczech. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem zmierzą się dwie drużyny z tabeli grupy D, które mają w dorobku dwa zwycięstwa. Faworytami są jednak jastrzębianie, nie ujmując niemieckiej lidze. Drużyna z Luneburga będzie miała za sobą kibiców i własną halę. Czy te atuty dodają jej mocy?

SVG Luneburg – Jastrzębski Węgiel godzina 19:00

Na zakończenie środowych emocji siatkarskich zobaczymy ZAKSĘ rozgrywającą swój mecz w Belgii. Kędzierzynianie zajmują obecnie drugie meijsce w tabeli, przed Roeselare, ale z tym samym bilansem meczów – 1:1. Poturbowana Zaksa musi nastawić się na ostry bój na terenie rywala, który z pewnością będzie chciał wykorzystać osłabionych kędzierzynian. Wiele będzie zależało od gry polskiego teamu, która w ostatnim czasie jest bardzo przeciętna.

Knack Roeselare – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle godzina 20:30