Memoriał Gołasia: Trzecie miejsce dla Tranfseru

Na podium w X edycji Memoriału im. Arkadiusza Gołasia zobaczymy ekipę z Bydgoszczy, która pokonała zespół z Częstochowy 1:3.

Cupković z  lewego skrzydła – 1:1. Jurkiewicz pewnie ze środka – 3:4. Udana kontra bydgoszczan – 3:5. Jarosz sprytnie plasuje piłkę – 4:7. Kolejna kontra i na pierwszej przerwie technicznej ekipa Transferu prowadzi 4:8. Na prawym  skrzydle pewnie Jarosz – 7:11. Podwójny blok bydgoszczan 7:12. Czas dla częstochowian. Waliński z drugiej linii – 7:13. Kolejny blok ekipy Transferu – 14:7. Kolejny czas dla zespołu z Częstochowy. Jarosz psuje zagrywkę – 8:14. Jurkiewicz ze środka – 8:15. Na drugiej przerwie technicznej siedem ‘oczek’ przewagi  Transferu – 9:16.  Jarosz nie myli się na lewym ataku – 11:20. Blok bydgoszczan – 11:21. Zygmunt przedziera się przez podwójny blok rywala – 13:22. Jarosz atakuje w aut – 14:23. Bydgoszczanie wygrywają pewnie 14:25.

Lepiej seta drugiego rozpoczęli częstochowianie 4:1. Kaczyński zagrywa w aut – 5:3. Zygmunt skutecznie z lewego skrzydła – 7:3. Przybyła skutecznie blokuje i na pierwszej przerwie technicznej 8:3. Szymura psuje zagrywkę – 8:4. Blok bydgoszczan – 5:8. Jarosz plasuje w środek boiska – 9:6. Pewny atak Walińskiego – 10:8. Kaczyński skutecznie na lewym skrzydle – 11:8. Blok częstochowian – 12:8. Kaczyński zablokowany – 12:10. Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa Kaczyński i druga przerwa techniczna – 16:11. Przy stanie 18:13 o czas poprosił trener Transferu. Blok bydgoszczan – 20:16. Cupković skutecznie na lewym skrzydle – 22:17. Przy stanie 24:18 o czas poprosił ekipa z Bydgoszczy. Jarosz przedziera się przez blok rywali – 24:19. Janeczek kończy seta po skutecznym ataku – 25:19.

Kaczyński skutecznie na prawym skrzydle – 2:1.  Waliński odpowiada tym samym  – 2:3. Kaczyński przedziera się przez potrójny blok rywala – 3:4. Długa wymiana, którą kończy Jurkiewicz, atakiem ze środka – 5:7. Jarosz psuje zagrywkę – 6:7. Jarosz skutecznie na prawym skrzydle – 7:9. Duff nie myli się na środku – 8:10. Waliński zablokowany – 9:10. Waliński psuje zagrywkę – 10:11. Czas dla Transferu.  Jarosz atakuje w aut – po 12. Kaczyński z prawego skrzydła – po 14. Na drugiej przerwie technicznej punkt przewagi dla częstochowian. Jarosz atakuje w antenkę – 17:15. Blok bydgoszczan – po 17. Wyrównana końcówka. Ostatecznie w walce na przewagi wygrywają siatkarze z Bydgoszczy – 24:26.

Początek odsłony czwartej wyrównany. Podwójny blok Transferu – 8:10.  Jarosz pewnie na prawym skrzydle – 9:11. Błąd przekroczenia linii po stronie częstochowian – 13:15. Na drugiej przerwie technicznej trzy punkty przewagi dla bydgoszczan.  Dobry atak Marshalla, który obija potrójny blok rywala –  15:19. Przy stanie 17:19 o czas poprosił trener bydgoszczan. Kaczyński zagrywa w siatkę – 20:22.  Bydgoszczanie zwyciężają 22:25 i w całym meczu 1:3.

MVP spotkania: Wojciech Jurkiewicz

AZS Częstochowa – Transfer Bydgoszcz  1:3 (14:25; 25:19; 24:26; 22:25)