PlusLiga: Transfer Bydgoszcz zwycięża w boju o 5. miejsce

Transfer Bydgoszcz pokonał ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:22, 25:21, 25:23) w meczu play off o 5. miejsce w PlusLidze. Bydgoszczanie zrewanżowali się za porażkę w pierwszym meczu z kędzierzyńską drużyną i wygrali spotkanie 3:0. Jednak do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był złoty set. W nim lepsi byli gospodarze i to oni zajmują 5. miejsce w tabeli, a co za tym idzie – zagrają w europejskich pucharach.

MVP – Paweł Woicki

Transfer Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:22, 25:22, 25:23); złoty set: 15:12 dla Transferu Bydgoszcz

Transfer: Jurkiewicz, Duff , Jarosz, Waliński, Cupković, Woicki, Nally (libero) oraz Murek i Wolański
ZAKSA: Rejno, Zagumny, Gladyr, Kooy, Van Dijk, Ruciak, Zatorski (libero) oraz Abdel-Aziz, Rejno, Zapłacki, Loh i Kaźmierczak