WGP: Finał Six nie dla Polek

Polki przegrały z Belgijkami 0:3 i straciły szansę na awans do Final Six World Grand Prix.
Od samego początku to Belgijki narzuciły swoją grę, odskakując Polką na kilka punktów, który jak później się okazało były nie do odrobienia.

Set drugi rozpoczął się od wyrównanej walki. Niestety nie trwało to długo, gdyż Polki znów miały problemy z przyjęciem zagrywki rywalek. Coraz częściej Belgijki blokowały ataki naszych siatkarek. W konsekwencji drugi set zakończył się znów szczęśliwie dla Belgijek – 16:25.

Trzeci set to kontynuacja świetnej gry Belgijek. Polki nie potrafiły nawiązać walki z rywalkami i przegrały pewnie 15:25 i w całym spotkaniu 0:3.
Polska – Belgia 0:3 (19:25, 16:25, 15:25)

Polska: Połeć, Bełcik, Kąkolewska, Zaroślińska, Kowalińska, Wójcik, Durajczyk (l) oraz Kajzer, Paszek, Skowrońska, Kaczorowska i Smarzek
Belgia: Bland, Dirickx, Leys, Aelbrecht, Van Hecke, Rousseaux, Courtois (l) oraz Coolman, Vandesteene i Van De Vijver