WGP: Przegrana Polek

To nie był najlepszy mecz w wykonaniu Polek. Nasze siatkarki miały duży problem z bronieniem ataków rywalek. W dwóch pierwszych setach nie potrafiły zniwelować przewagi Portorykanek. W pierwszym secie przegrały do 19, w drugim do 17. W trzeciej partii było więcej walki. Jednak to Portorykanki w decydujących momentach potrafiły lepiej zaatakować, zaserwować. Wygrały seta 25:22 i cały mecz 3:0.

Polska – Portoryko 0:3 (19:25, 17:25, 22:25)

Polska: Kajzer, Połeć (4), Kąkolewska (2), Paszek (1), Wójcik (3), Smarzek (8), Durajczyk (L) oraz Bełcik (2), Efimienko (2), Zaroślińska (5), Kowalińska (2), Skowrońska (5) i Kaczorowska (2)
Portoryko: Enright (4), Cruz (10), Ocasio K. (17), Valentin (3), Oquendo (13), Ocasio S. (4), Seilhamer (L) oraz Venegas, Mojica i Rosa (1)