FF LM: VakifBank z brązowym medalem

Spotkanie rozpoczyna się od wyrównanej gry po obu stronach siatki (2:2). Costagrande nie przyjmuje zagrywki Bjelicy (4:6). W siatkę wpada Bednarek. Na pierwszej przerwie technicznej prowadzi Chemik Police (5:8). W trzeci metr kiwa Bjelica. Policzanki wychodzą na prowadzenie (9:13). Na drugiej przerwie technicznej lepsze Polki. Po kilku minutach gry na tablicy wyników pojawia się wynik (21:18). Bjelica po raz kolejny blokowana. 25:19 pierwszą partię wygrywają Turczynki.

Początek drugiego seta lepeij rozpoczyna się dla gospodyń, Chemik na pierwszej przerwie technicznej prowadzi. Costagrande atakuje w aut. Z obiegnięcia atakuje De Kruijf (15:14). Turczynki wychodzą na prowadzenie (18:14). Bednarek-Kasza przez środek. Czas dla Guidettiego (18:17). Po dość skutecznej grze, policzanki wychodzą na prowadzenie (18:20). Niestety, po dość dobrym okresie gry, w szeregi Chemika wdarło się rozluźnienie. Glinka zablokowana (22:20). Za Glinkę na boisku pojawia się Aleksandra Jagieło. Set numer dwa wygrywają Turczynki.

Pierwsza faza seta numer trzy to zacięta gra po obu stronach siatki. Jednak lepsze na pierwszej przerwie technicznej okazują się być zawodniczki VakifBank Stambuł. Bednarek-Kasza serwuje w dziewiąty metr. Kowalińska zablokowana (15:10). Przyjezdne punktują (20:13). Chemik próbuje odrabiać straty. Na nic to się jednak zdaje. VakifBank wygrywa trzecią partię i cały mecz.

VakifBank Stambuł – Chemik Police 3:0 (25:19, 25:21, 25:25:17)

VakifBank: Sheilla, Rasić, Sonsirma, De Kruijf, Akyol, Costagrande, Orge (l)
Chemik: Bednarek-Kasza, Bjelica, Glinka-Mogentale, Ognjenović, Velijković, Werblińska, Zenik (l)