MŚ gr. D: Francja wygrywa za trzy punkty

Rozpoczynają Amerykanie (3:0). Rouzier zablokowany (5:2). Francuzi gonią rywali. Lotman obija blok francuski (7:5). Tillie zablokowany, na pierwszej przerwie techniczej prowadzą Amerykanie (8:5). Anderson skutecznie melduje się ze skrzydła. Tym samym odpowiada Rouzier (9:6). Czas dla trenera Franzuzów (12:7). Matt Anderson po raz kolejny atakuje ze skrzydła (14:8). Sander w aut (15:12). Na boisku pojawia się Jamuel. Lotman po prostej (19:14). Chwilę potem na tablicy wyników pojawia się wynik ( 22:17). Pojedynczy blok Lee (23:17). Anderson kończy pierwszą partię (25:19).

Drugi set lepiej rozpoczął się dla Francji (1:3). Gra toczy się dalej. Ngapeth kolejny raz skutecznie atakuje (3:6). Anderson popisuje się asem (5:6). Walkę na siatce wygrywają Francuzi, którzy prowadzą na pierwszej przerwie technicznej (5:8). Dwa punkty z rzędu zdobywa  ekipa z Francji. Czas dla trenera Sperawa (5:10). Ngapeth atakuje po prostej. Rośnie przewaga Francuzów. O drugi czas prosi szkoleniowiec USA John Speraw (8:14). Błąd popełniają Francuzi (11:15). Na drugiej przerwie technicznej prowadzą Trójkolorowi (11:16). Po bloku atakuje Rouzier (12:17). Le Goff popisuje się blokiem (14:21). Holt myli się w polu zagrywki (15:22). Długą akcję kończą Francuzi- Rouzier (15:23). Set kończy się zwycięstwem ekipy Trójkolorowych (17:25).

Od wyrównanej gry po obu stronach siatki rozpoczyna się partia numer trzy (2:2). Sender z drugiej linii. Rouzier myli się w polu zagrywki (4:3). Na drugiej przerwie technicznej prowadzą Francuzi (5:8). Po przerwie Francuzi odskakują Amerykanom na pięć oczek. O czas prosi John Speraw (5:10). Na boisku pojawia się Shoji Kawika. Anderson atakuje po prostej (8:12). Rouzier myli się w polu serwisowym (10:14). Lotman myli się w ataku z drugiej linii- druga przerwa techniczna i prowadzenie Francji (10:16). As serwisowy Le Roux. Kolejna przerwa dla USA (11:18). Amerykanie nie radzą sobie w przyjęciu zagrywki. Przewaga Francji się powiększa (13:22). Anderson po skosie atakuje (15:22). Czas dla trenera Tillie. Amerykanie mylą się w ataku. Trójkolorowi wygrywają trzeciego seta (15:25).

Czwartego seta Amerykanie rozpoczęli z Clarkiem, który zmienił Lotmana (3:2). Anderson popełnia błąd (5:5). Na pierwszej przerwie technicznej lepsi okazują się być Amerykanie (8:7). Na tablicy wyników pojawia się remis po 9. Le Roux atakuje z krótkiej (11:11). Francuzi na prowadzeniu. Potrójny blo9k Amerykanów (14:15). Na przerwie technicznej prowadzą Amerykanie (14:16). As serwisowy Andersona. Chwilę potem punkt zdobywają Trójkolorowi (16:20). Z drugiej linii Ngapeth (18:22). Spotkanie wygrywają Francuzi (21:25).

USA- Francja 1:3 (25:19, 17:25, 15:25, 21:25)

USA: Anderson, Sander, Lee, Lotman, Christenson, Holt, Shoji (l)
Francja: Rouzier, Toniutti, Tillie, Ngapeth, Le Roux, Le Goff, Grebennikov (l) oraz Jamuel, Sidibe